Selective Densi-Fill Treatment, kuracja zagęszczająca do włosów cienkich 10x15 ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Selective Professional
  • Dostępność: Jest  (109 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 56,10 zł 69,00 zł

Selective Densi-Fill Treatment


Kuracja zagęszczająca dla włosów uwrażliwionych, zniszczonych i cienkich. Zabieg profesjonalny działający natychmiastowo. Doskonale odbudowuje i zwiększa objętość włosów.

Densi-Fill Treatment działa na zasadzie wypełniania ubytków włosa (filler) sprawiając, że włosy nabierają gęstości i objętości. Dodatkowo posiada właściwość anti-age co oznacza działanie przeciw starzeniowe dla włosów.

Zawiera:

- Kolagen morski - działający wypełniająco i odmładzająco,

- Hydrolizowana keratyna kaszmirowa - działająca wzmacniająco i tonizująco,

 

Efekty kuracji widać już po pierwszym zastosowaniu!

 

Produkt jest dwuskładnikowy, aktywuje się w momencie wymieszania dwóch składników. Aktywność gotowej mieszanki trwa około 1 godziny. Dwuskładnikowa formuła złożona jest z dwóch innowacyjnych kompleksów:

- Densiflux (kompleks zagęszczający),

- Volumeflux (kompleks zwiększający objętość).

Po zmieszaniu dwóch składników tworzy się kremowa emulsja, która widocznie zagęszcza włosy i zwiększa ich objętość bez obciążenia.

 

Sposób użycia:

Zmieszać w miseczce Densi-fill 1 i Densi-fill 2 do uzyskania kremowej konsystencji. Pozostawić emulsję na kilka minut w celu uaktywnienia się wszystkich jej składników. Nakładać na włosy umyte i odciśnięte z nadmiaru wody. Nakładać na włosy za pomocą grzebienia o szerokich zębach, wmasowywać i pozostawić na 5 minut, po czym spłukać i przystąpić do układania fryzury.

Uwaga! Nie stosować pod źródłem ciepła. Optymalna temperatura pracy z produktem to 15°C do 30°C.

 

Pojemność:

10 x 15 ml