Selective Alpha Keratin, jednorazowy zabieg keratynowy oparty na roślinnej keratynie, kompletna kuracja

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Selective Professional
  • Dostępność: Jest  (94 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 80,49 zł 99,00 zł

Selective Alpha Keratin, jednorazowy zabieg keratynowy oparty na roślinnej keratynie, kompletna kuracja


Selective Alpha Keratin


Pierwszy na świecie zabieg prostowania keratynowego oparty na roślinnej keratynie.


Zabieg oparty na kompleksie aminokwasów pochodzących ze zbóż i soi, których charakterystyka jest idealnie zbieżna z keratyną pochodzenia zwierzęcego.


NIE ZAWIERA PARABENÓW, FORMALDEHYDU.


Zabieg stosowany na bardzo zniszczone włosy działa odbudowująco!

Alpha Keratin


Etap I: Szampon przed zabiegiem

Szampon głęboko oczyszczający włosy i skórę głowy. Przygotowuje do zabiegu technicznego, idealnie usuwa nieczystości i pozostałości produktów do stylizacji.

Nie zawiera SLES, soli i parabenów.

PH: 6,5 ? 7,5

Składniki aktywne:

FISION KERA VEG18: keratyna pochodzenia roślinnego. Kompleks aminokwasów pochodzących ze zbóż i soi oraz inne czyste aminokwasy specjalnie wyselekcjonowane w celu uzyskania funkcji i charakterystyki naturalnej keratyny obecnej we włosach.

AKTYWNE SKŁADNIKI CHELATUJĄCE: neutralizują pozostałości minerałów, chloru, niwelują zasadowość wody zapobiegającym tym samym osadzaniu się na włosach kamienia, który sprawia, że włosy stają się matowe, twarde i szorstkie.

PANTENOL: witamina wielofunkcyjna nawilża, odżywia i kondycjonuje.

Sposób użycia: Równomiernie rozprowadzić na zwilżonych włosach. Masować rozprowadzając produkt na całej głowie, po czym starannie spłukać. Powtórzyć operacje dwukrotnie, a następnie obficie spłukać wodą. Wysuszyć włosy naturalnie (nie na szczotkę).

Tylko do użytku profesjonalnego.


Pojemność: 50 ml

 
Etap II: Fluid dyscyplinujący

Fluid eliminujący puszenie. Dyscyplinuje formę wszystkich włosów (naturalnych jak i po zabiegach chemicznych). Głęboko odbudowuje, nadaje połysk, jedwabistość.

Ułatwia rozczesywanie.

PH: 1,5 ? 2

Składniki aktywne:

FISION KERA VEG18: keratyna pochodzenia roślinnego.

Kompleks aminokwasów pochodzących ze zbóż i soi oraz inne czyste aminokwasy specjalnie wyselekcjonowane w celu uzyskania funkcji i charakterystyki naturalnej keratyny obecnej we włosach.

KWAS GLIOSILIKONOWY: aktywuje działanie prostujące produktu. Funkcjonuje na zasadzie synergicznego działania z naturalnymi aminokwasami włosów, których struktura zostaje zmieniona podczas zabiegu, ale nie jest naruszona w sposób negatywny. Po zabiegu włosy są odbudowane, mocne i pełne nowej energii.

PROTEINY JEDWABIU: mają działanie nawilżające i ochronne.

Sposób użycia:

10 prostych kroków aby uzyskać sensacyjne rezultaty:

1. DIAGNOZA: Zweryfikować stan włosów, ustalić czy są one naturalne czy traktowane wcześniej chemicznie oraz jak wygląda ich struktura.

2. MYCIE: Rozprowadzić i wmasować Szampon Pre-Trattante 1. Powtórzyć zabiegi dwukrotnie.

3. SUSZENIE: Rozczesać włosy i wysuszyć. Włosy naturalne wysuszyć w 100%, włosy traktowane w 80%.

4. APLIKACJA FLUIDU: Użyć 50-100g produktu w zależności od rodzaju i ilości włosów. Podzielić włosy na głowie na 4 sektory. Na ręce nałożyć rękawiczki i za pomocą pędzelka rozprowadzać Fluid Dyscyplinujący 2 pasmo po paśmie. Wmasować celem ułatwienia penetracji. Rozczesać całość na długości i końcach gęstym grzebieniem. Nie nakładać na skórę.

5.CZAS DZIAŁANIA: Nałożyć na głowę czepek termiczny. Pozostawić na włosach od 20 do 25 minut.

6. SUSZENIE: Nie spłukiwać, wysuszyć suszarką przy pomocy płaskiej szczotki.

7. PROSTOWNICA: Wybierać cienkie pasma włosów, o grubości około 0,5 cm. Prostować prostownicą rozgrzaną od 200°C-220°C, każde pasmo od 8 do 10 razy od nasady.

W przypadku włosów naturalnych radzi się przeprowadzić większą ilość przebiegów. W przypadku włosów bardzo zniszczonych zmniejszyć temperaturę prostownicy do 200°C.

8. PŁUKANIE: Po zakończeniu procesu prostowania, spłukać obficie wodą. Jeśli po płukaniu zaistnieje potrzeba umycia włosów szamponem, zastosować szampon z zestawu do utrzymania efektu zabiegu w domu t.j. Shampoo Mantenimento ?-keratin.

9. ODŻYWIENIE: Nałożyć Maskę Kondycjonującą MASCHERA CONDIZIONANTE 3. Pozostawić na włosach na 3-5 minut. Spłukać obficie. Aby odświeżyć koloryzację zaleca się zastosować CC Color Charge w odpowiednim kolorze.

10. SUSZENIE I STYLING: Wysuszyć włosy suszarką.

Tylko do użytku profesjonalnego.

Pojemność: 100 ml

 
Etap III: Maska kondycjonująca

Maska przedłuża efekt kosmetyczny zabiegu dyscyplinującego również w domu. Wygładza oraz zmiękcza włosy głęboko odżywiając. Nadaje witalność i połysk.

Chroni przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

PH: 3 ? 4,5

 
Składniki aktywne:

FISION KERA VEG18: keratyna pochodzenia roślinnego. Kompleks aminokwasów pochodzących ze zbóż i soi oraz inne czyste aminokwasy specjalnie wyselekcjonowane w celu uzyskania funkcji i charakterystyki naturalnej keratyny obecnej we włosach.

OLEJ ANDIROBA: bogaty w kwasy tłuszczowe (omega 6 i omega 9), działa zmiękczająco na strukturę włosa.

 
Sposób użycia:

W salonie:
Po zakończonym zabiegu prostowania, spłukać włosy obficie wodą i nakładać maskę na włosy odciśnięte ręcznikiem. Przeczesać w celu lepszego rozprowadzenia. Pozostawić na 3-5 minut, po czym spłukać obficie i przystąpić do suszenia.

W domu:
Nałożyć na mokre i umyte wcześniej włosy Szamponem Shampoo Mantenimento ?-keratin. Rozprowadzić równomiernie i rozczesać. Pozostawić na włosach na 3-5 minut; następnie spłukać obficie i przystąpić do suszenia.

Pojemność: 50 ml


Zdjęcie poglądowe. Na aukcji wystawiony jest zestaw w opakowaniach zastępczych.