Maszynka do włosów Ermila Network + oliwka Gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ermila
  • Dostępność: Jest  (109 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 267,48 zł 297,00 zł 329,00 zł

Maszynka do włosów Ermila Network+ oliwka Gratis

 

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów. Ostry szlifowany precyzyjnie nóż ze stali szlachetnej STAR BLADE - szerokość cięcia 46mm o bardzo długiej trwałości. MultiClick ? wielostopniowa regulacja długości cięcia na ostrzu z 6 ustawieniami 0,1 - 3mm po naciśnięciu jednego przycisku. Super cicha i spokojna zapewnia komfortową prace nawet najbardziej wymagającym. Silny a zarazem cichy silnik z drgającym przetwornikiem ok.6000 obr/min przystosowany do pracy ciągłej. Długi profesjonalny dwumetrowy kabel. Waga 520g. W zestawie 1nakładka dystansowe 4,5mm,szczoteczka oraz oliwka konserwująca.

 

 

Parametry:
- praca: przewodowa
- ostrze: stal szlachetna,szerokość 46 mm
- długość cięcia: regulacja na ostrzu noża Multi-Click 0,1-3 mm
- silnik: oscylacyjna praca silnika ,6000 obr/min
- zasilanie: sieciowe
- napięcie robocze/Moc: 220-240V/50Hz
- czas pracy: ciągły
- waga: 520g
- nakładki dodatkowe: 1 nakładka dystansowa 4,5 mm
- dł kabla: 2 m

Gwarancja: 12 miesięcy

 

+ Gratis!


Barb Oil profesjonalna oliwka do konserwacji ostrzy maszynek


Ostrza maszynek do strzyżenia należy smarować przed każdym strzyżeniem. Nie smarowane ostrza potrafią się zacierać i stawiają opór. Powoduje to szybsze ich zużycie oraz niepotrzebne obciążenie silnika maszynki co znacząco skraca jego żywotność. Częstą oznaką tego, iż ostrze wymaga smarowania jest jego podwyższona temperatura podczas pracy.
Oliwka Barb Oil jest bezbarwna, bezzapachowa, nietoksyczna oraz neutralna w kontakcie z tworzywami sztucznymi. Posiada wyjątkowe właściwości antykorozyjne oraz smarne dzięki czemu zapewnia optymalne warunki pracy ostrza maszynki przedłużając jej żywotność. Idealnie nadaje się również do konserwacji nożyczek fryzjerskich oraz cążków kosmetycznych.
Znajduje zastosowanie w profesjonalnych salonach fryzjerskich, salonach piękności dla zwierząt jak i w przypadku użytku domowego.


Sposób użycia:
Oczyść ostrza maszynki z resztek włosów. Aplikuj 3-6 kropel oliwki Barb Oil na powierzchnię ruchome ostrzy przed każdym strzyżeniem.


Pojemność: 120 ml