Maszynka do włosów Ermila Genio, konturówka, trymer

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ermila
  • Dostępność: Jest  (111 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 511,38 zł 629,00 zł

Profesjonalna maszynka do włosów Genio Ermila z zasilaniem sieciowo akumulatorowym + oliwka Gratis

 

Ostrze Magic Blade zapewni najwyższą precyzję szerokości cięcia 40mm i wysokości  cięcia 0,7mm. Ładowanie akumulatorowe pozwoli na długą nieprzerwaną pracę do 100 minut z możliwością doładowania pomiędzy użyciem. Łatwa w obsłudze dzięki systemowi szybkiej wymiany noża. Silnik DC z tłumieniem hałasu, ok.6000 1/min. Pracuje super lekko i cicho. Maszynka posiada kontrolkę LED. Czas ładowania ~10godz. Waga130g umożliwia bez wysiłkową eksploatację. W zestawie 2 dwustronne nasadki 3/6mm i 9/12mm, ładowarka i zestaw do pielęgnacji.


+ Gratis!


Barb Oil profesjonalna oliwka do konserwacji ostrzy maszynek


Ostrza maszynek do strzyżenia należy smarować przed każdym strzyżeniem. Nie smarowane ostrza potrafią się zacierać i stawiają opór. Powoduje to szybsze ich zużycie oraz niepotrzebne obciążenie silnika maszynki co znacząco skraca jego żywotność. Częstą oznaką tego, iż ostrze wymaga smarowania jest jego podwyższona temperatura podczas pracy.
Oliwka Barb Oil jest bezbarwna, bezzapachowa, nietoksyczna oraz neutralna w kontakcie z tworzywami sztucznymi. Posiada wyjątkowe właściwości antykorozyjne oraz smarne dzięki czemu zapewnia optymalne warunki pracy ostrza maszynki przedłużając jej żywotność. Idealnie nadaje się również do konserwacji nożyczek fryzjerskich oraz cążków kosmetycznych.
Znajduje zastosowanie w profesjonalnych salonach fryzjerskich, salonach piękności dla zwierząt jak i w przypadku użytku domowego.


Sposób użycia:
Oczyść ostrza maszynki z resztek włosów. Aplikuj 3-6 kropel oliwki Barb Oil na powierzchnię ruchome ostrzy przed każdym strzyżeniem.


Pojemność: 120 ml

 

Parametry

Genio

Praca

Bezprzewodowa

Ostrze

Wymienne ze stali szlachetnej MAGIC BLADE,szerokość 40mm

Długość cięcia

0,7 mm

Silnik

DC z tłumieniem hałasu,6000 obr/min

Zasilanie

Sieciowo-Akumulatorowe

Napięcie robocze

220-240 V / 50-60 Hz

Czas pracy

do 100 min

Czas ładowania

10 godz.

Optyczny system informowania

Kontrolka LED

Waga/Wymiary

130g/149x40x36 mm

Nakładki dodatkowe

2 dwustronne nakładki 3/6,9/12mm

Długość kabla

-

Inne

Szczoteczka czyszcząca ,oliwka