Metallic Silver rozjaśniacz bezpyłowy do 9 tonów z węglem bambusowym 1kg

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Freezur
  • Dostępność: Jest  (200 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 64,23 zł 79,00 zł

Metallic Silver rozjaśniacz bezpyłowy z dodatkiem aktywnego węgla bambusowego

Profesjonalny rozjaśniacz do włosów zapewniający pewne i szybkie rozjaśnienie do 9 tonów. Dzięki dodatkowi naturalnego, sproszkowanego węgla bambusowego znanego ze swoich detoksykacyjnych, absorpcyjnych i kondycjonujących właściwości pozostawia włosy w doskonałej kondycji, pełne blasku oraz pozbawione toksyn i wszelkich zanieczyszczeń pochodzących ze środowiska. Jego unikatowa formuła pozwala na uzyskanie pożądanego efektu rozjaśnienia bez żółtych refleksów przy zastosowaniu utleniaczy o niższym stężeniu.

SPOSÓB UŻYCIA: Rozjaśniacz może być stosowany z utleniaczami 3, 6, 9 lub 12% w proporcji objętościowej 1:2 (1 część proszku na 2 części utleniacza). Zmieszaj proszek Metallic Silver z wybranym utleniaczem aż do uzyskania jednolitej kremowej konsystencji. Otrzymaną mieszankę nałóż na wydzielone pasma lub całe włosy przy pomocy pędzelka. Pozostaw na włosach aż do uzyskania pożądanego poziomu rozjaśnienia (nie dłużej niż 50 minut). Spłucz włosy letnią wodą i umyj je.

WSKAZÓWKI: Rozjaśniacz należy stosować tylko na suche, nieumyte włosy. Do przygotowania mieszanki oraz do jej nakładania nie używaj żadnych metalowych przedmiotów. Poziom rozjaśnienia oraz dobre jego wyniki zależą od stężenia utleniacza oraz odporności włosów na utlenianie.

Pojemność: 1000 g